KUTE FELGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Rewolucyjne projekty i ultralekkie koła są tworzone z najlepszych materiałów i unikalny know-how BBS.

BBS-Logo-2021-black

BBS

BBS to wiodący producent obręczy ze stopów lekkich, które charakteryzuje wysoka wytrzymałość oraz niepowtarzalne wzornictwo. Flagowe modele obręczy niemieckiego producenta są rozpoznawalne na całym świecie, a ich właściciele z dumą prezentują swoje samochody na najważniejszych imprezach motoryzacyjnych. BBS od lat podbija rynek wtórny, przez co wyznacza trendy zarówno w zakresie wzornictwa, jak i najwyższej jakości.

„FORGED” to najekskluzywniejsza, a jednocześnie najdroższa linia BBS. Kute felgi powstają w procesie, który pozwala wyprodukować najlżejsze, a zarazem najbardziej wytrzymałe obręcze. Felgi BBS poza idealnym dopasowaniem do zarówno najnowocześniejszych, jak i konserwatywnych linii samochodów, swoje zastosowanie znalazły również w motosporcie. To właśnie tam maksymalne obniżenie wagi kół potwierdza wpływ na poprawę osiągów – przyspieszenie, hamownie oraz jakość efektywnego prowadzenie na różnych nawierzchniach i w zakrętach.

BBS to produkty w pełni profesjonalne, które stworzone zostały do funkcjonowania w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych, zaprojektowane do współpracy z bardzo rozbudowanymi, sportowymi systemami hamulcowymi, takimi jak Brembo czy Stoptech. Dowodem na to jest 25 najważniejszych imprez sportu samochodowego na całym świecie, które są wspierane przez markę BBS – między innymi zespoły wyścigowe z BMW, Ferrari i Forda, a także bolidy F1.

Felgi BBS stanowią również fabryczne wyposażenie dla wielu prestiżowych marek, m.in. BMW, Mercedes-Benz, Audi, Porsche oraz Ferrari.

FI-R

19 | 20 | 21

LM

17 | 18 | 19 | 20

Super RS

19 | 20

Zainteresował Cię ten produkt?

Użyj naszego formularza w celu kontaktu!

CO NOWEGO W STYLAUTO TUNING BOUTIQUE