KUTE FELGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Rewolucyjne projekty i ultralekkie koła są tworzone z najlepszych materiałów i unikalny know-how BBS.

FELGI BBS LOGO

BBS

BBS to wiodący producent obręczy ze stopów lekkich, które charakteryzuje wysoka wytrzymałość oraz niepowtarzalne wzornictwo. Flagowe modele obręczy niemieckiego producenta są rozpoznawalne na całym świecie, a ich właściciele z dumą prezentują swoje samochody na najważniejszych imprezach motoryzacyjnych. BBS od lat podbija rynek wtórny, przez co wyznacza trendy zarówno w zakresie wzornictwa, jak i najwyższej jakości.

„FORGED” to najekskluzywniejsza, a jednocześnie najdroższa linia BBS. Kute felgi powstają w procesie, który pozwala wyprodukować najlżejsze, a zarazem najbardziej wytrzymałe obręcze. Felgi BBS poza idealnym dopasowaniem do zarówno najnowocześniejszych, jak i konserwatywnych linii samochodów, swoje zastosowanie znalazły również w motosporcie. To właśnie tam maksymalne obniżenie wagi kół potwierdza wpływ na poprawę osiągów – przyspieszenie, hamownie oraz jakość efektywnego prowadzenie na różnych nawierzchniach i w zakrętach.

BBS to produkty w pełni profesjonalne, które stworzone zostały do funkcjonowania w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych, zaprojektowane do współpracy z bardzo rozbudowanymi, sportowymi systemami hamulcowymi, takimi jak Brembo czy Stoptech. Dowodem na to jest 25 najważniejszych imprez sportu samochodowego na całym świecie, które są wspierane przez markę BBS – między innymi zespoły wyścigowe z BMW, Ferrari i Forda, a także bolidy F1.

Felgi BBS stanowią również fabryczne wyposażenie dla wielu prestiżowych marek, m.in. BMW, Mercedes-Benz, Audi, Porsche oraz Ferrari.

FI-R

19 | 20 | 21

LM

17 | 18 | 19 | 20

Super RS

19 | 20

Zainteresował Cię ten produkt?

Użyj naszego formularza w celu kontaktu!

    BEZPŁATNA KONSULTACJA TECHNICZNA LUB OFERTA    Preferowane forma kontaktu


    sprawdź też...