9RR | 9PERFORMANCE | FONDMETAL

FONDMETAL_9RR_czarny

Czarny

ROZMIAR:

17×7″
17×7,5″
18×7″
18×7,5″
18×8″
19×8,5″
19×9,5″
19×11″
20×8,5″
20×9″
20×11″

Czytaj więcej

Felga dedykowana dla kierowców, którzy cenią sobie sportowy charakter samochodu. To flagowa, lekka felga (od 7,5 kg), wyprodukowana w technologii flow forming. Idealnie sprawdza się w samochodach z rozbudowanymi systemami hamulcowymi – jej szprychowa budowa umożliwia szybki chłodzenie się hamulców.

Wygląd modelu 9RR od razu ujawnia jego powołanie: wieloramienna obręcz ze stopu metali lekkich przeznaczona dla kierowców szukających idealnej równowagi – połączenia lekkości i wytrzymałości. Styl jest typowy dla klasycznej obręczy wyścigowej, zamontowanej w samochodzie miejskim – 14 cienkich szprych, wyrażających ekstremalną zwinność. Konstrukcja zapewnia jednocześnie niezrównaną wytrzymałość i lekkość, co przekłada się na komfort w prowadzeniu samochodu.

9RR jest odlewany pod niskim ciśnieniem i poddawany procesowi obróbki cieplnej, który poprawia jego właściwości mechaniczne i odporność na rozciąganie. Najwyższej klasy technologia pozwala na precyzyjne wykonanie doskonałych kształtów, które nadają charakter konstrukcji felgi.

Proces produkcyjny decyduje o wyjątkowej zwartości odlewu oraz doskonałej jakości wykończenia. Ze względu na swoje wyrafinowanie wymaga czasu, staranności i uwagi, którą można zarezerwować tylko dla najnowocześniejszych produktów.

Oferowana felga 9RR łączy w sobie elegancję i sportowy charakter w tak naturalny sposób, że staje się oczywistym uzupełnieniem nie tylko wyczynowych, sportowych i luksusowych samochodów, ale także pojazdów o silnym charakterze i wyraźnej identyfikacji wizualnej, takich jak: Abarth 500, Audi A1, Porsche Cayman, Alfa 4c, czy Audi TT. Wiele dostępnych wykończeń podkreśla ogromną wszechstronność i szeroką gamę tej niezwykłej obręczy.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Uwolnij potencjał swojego auta z pomocą osobistego doradcy.

Jak to działa?  ty wypełniasz formularz, my dzwonimy. 


    Preferowane forma kontaktu

    Potrzebujesz wsparcia? Odbierz bezpłatną konsultację WYŚLIJ ZGŁOSZENIE