9XR | 9PERFORMANCE | FONDMETAL

FONDMETAL_9XR_czarny

Czarny

ROZMIAR:

20×9″
22×11″

Czytaj więcej

Potrzeby nowoczesnych, luksusowych SUV-ów, które łączą zdolność poruszania się po nieprzyjaznym terenie ze znaczną masą resorowaną, sprawiły, że Fondmetal stworzył specyficzny rodzaj zaawansowanej technologicznie obręczy ze stopu metali lekkich, która może wytrzymać znaczne obciążenia i uderzenia, jednocześnie wyrażając charakterystyczną estetykę i optymalną wydajność.

Wytrzymałość i doskonałość kształtów 9XR gwarantuje metoda odlewania niskociśnieniowego, a następnie specjalna obróbka cieplna. Dzięki tej zaawansowanej technologii produkcji uzyskuje się absolutną jednorodność stopu aluminium i najwyższej jakości wykończenie powierzchni, co pozwala na tworzenie skomplikowanych kształtów i niezwykle precyzyjnych detali.

Wszystko to jest możliwe dzięki doświadczeniu Fondmetal i ciągłym innowacjom, rozwijanym przez ponad 40 lat działalności.

Ze względu na opisane cechy, felga 9XR idealnie pasuje do SUV-ów z najwyższej półki, takich jak: Audi Q7, BMW X5, Range Rover, Mercedes GLK, czy Toyota Land Cruiser.

FONDMETAL_LandRover_stylauto
FONDMETAL_LandRover_stylauto
FONDMETAL_LandRover_stylauto
Play Video about FONDMETAL_LandRover_stylauto
FONDMETAL_LandRover_stylauto

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Uwolnij potencjał swojego auta z pomocą osobistego doradcy.

Jak to działa?  ty wypełniasz formularz, my dzwonimy. 


    Preferowane forma kontaktu

    Potrzebujesz wsparcia? Odbierz bezpłatną konsultację WYŚLIJ ZGŁOSZENIE