SUPERSPRINT

SUPERSPRINT najbardziej efektywne układy wydechowe o perfekcyjnym brzmieniu i wykonaniu

supersprintlogo

Wydechy sportowe Supersprint

Supersprint to marka z przeszło 55-letnim doświadczeniem, która 80% produkcji eksportuje poza teren Włoch, co świadczy o prestiżu i doskonałej reputacji firmy.  Największe firmy zajmujące się modyfikacją aut zaufały marce Supersprint i to właśnie z ich fachowości i wiedzy korzystają przy najbardziej wymagających  projektach – od luksusowych pojazdów premium, po rzadko spotykane egzotyki. Niezależnie od marki oraz modelu posiadanego samochodu, każdy zwolennik rzeczy wyjątkowych chce posiadać detale z logo Supersprint. Wybór tych wyjątkowych układów wydechowych to decyzja na elitarny produkt, dedykowany entuzjastom motoryzacji, którzy oczekują tego co najlepsze. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu Supersprint zapewnia idealną równowagę  między osiągami, a klasą bez względu na to, czym jeździsz.

AUDI RS6 C7 4G Performance Facelift

Wszystkie układy wydechowe Supersprint® są specjalnie dostosowane do każdego konkretnego modelu auta gwarantując idealne połączenie wzrostu wydajności, zmniejszenia ciśnienia zwrotnego spalin, sportowego brzmienia i legendarnej wytrzymałości.

BMW F82 M4 GTS

Supersprint to jedyny producent wydechów oferujący rury wydechowe w szerokiej gamie stylów, w ponad 100 różnych kształtach i rozmiarach

MERCEDES C197 SLS AMG Black Series 6.3i V8

Supersprint produkuje wydechy wyłącznie wydechy o swobodnym przepływie, każdy dostosowany do konkretnego typu silnika samochodu.

PORSCHE 991 Turbo S Exclusive Series 3.8i

Jakość podparta certyfikatem TÜV

Wszystkie części są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej,
Play Video

Chcesz, żeby Twój samochód brzmiał wyjątkowo?

Użyj naszego formularza w celu kontaktu!

    DARMOWA OFERTA

    Preferowane forma kontaktu