Pro racing / Zawieszenia gwintowane K-SPORT

KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW

RACING PRO

Zestaw zawieszenia gwintowanego

Zawieszenia gwintowane K-Sport Pro racing

Cechy kluczowe

To topowy produkt wśród wszystkich rodzajów amortyzatorów. Został opracowany do celów wyścigowych. Pasuje głównie do zawieszenia o odwróconej konstrukcji i zwiększonej ilości oleju.

Konstrukcja jest wyposażona w regulowane mocowanie, które można obracać o 720 stopni - jest dostępne tylko dla kilku modeli samochodów. Produkt nie jest polecany do użytku ulicznego.

W tym zestawie znajdują się 3 pokrętła regulacyjne. Jedno służy do regulacji ciśnienia azotu a dwa pozostałe do regulacji wysokiej i niskiej siły tłumienia.

Ustawienia tłumienia kompresji i odbicia można regulować osobno przez wyżej wymienione pokrętła regulacyjne. Dostępnych jest aż 11664 kombinacji ustawień dla właściwego dopasowania.

Istotną zaletą tego systemu jest powiększona ilość oleju i azotu, co pozytywnie wpływa na stabilność działania amortyzatorów przy dużej częstotliwości uderzeń i zapobiega osiąganiu zbyt wysokich temperatur przy intensywnej i długotrwałej eksploatacji. Azot w kolumnie pod wysokim ciśnieniem zapobiega pienieniu się oleju w trakcie tłumienia przy dużych prędkościach co pozwala utrzymać stabilne osiągi amortyzatora.

Zawieszenie Racing Pro jest używany głownie na torze, w rajdach asfaltowych oraz rywalizacji drift i drag. Ze względu na specjalną konstrukcję zaworu olejowego, podczas przejeżdżania przez wyboje olej przepływa przez kanał o małej średnicy czemu towarzyszą charakterystyczne dźwięki - to normalne. Zestaw został stworzony do wyścigów torowych i poradzi sobie nawet na mocno nierównych nawierzchniach.

Zestaw K-Sport Racing Pro jest produkowany wyłącznie dla K-Sport VIP pod indywidualne wymagania klienta.

Wszystkie nasze zestawy zawieszeń gwintowanych ze zbiornikiem azotu są przetestowane na hamowni.

Racing Pro został stworzony specjalnie do użytku osobistego, więc zarówno przednie, jak i tylne kolumny są dostosowane pod Twoje wymagania.

Nasza oferta obejmuje też zestawy do kasacji błędów sygnałów elektronicznych systemów regulacji amortyzatorów (za dodatkową opłatą) - Pozwala zapobiec wszelkim komunikatom o błędach na desce rozdzielczej po zmianie zawieszenia - Może być również stosowany oddzielnie do zawieszenia innej marki oraz oryginalnego wyposażenia. - Zapobiega też przed wykrywaniem przez ECU komunikatów o błędach.

Każda aplikacja, której nie ma w naszej ofercie, może zostać dostosowana do wymagań klienta.

„Rok modelowy” zdefiniowany dla każdej aplikacji na naszej stronie internetowej może być inny niż w każdym kraju; dlatego prosimy o potwierdzenie „lat produkcji”.

Szukasz zawieszenia do swojego auta?

Użyj naszego formularza w celu kontaktu!

    BEZPŁATNA KONSULTACJA TECHNICZNA    Preferowane forma kontaktu

    sprawdź też...

    Potrzebujesz wsparcia? Odbierz bezpłatną konsultację WYŚLIJ ZGŁOSZENIE