Poznaj K-SPORT

RACING PRO

Zestaw zawieszenia gwintowanego

Cechy kluczowe

To topowy produkt wśród wszystkich rodzajów amortyzatorów. Został opracowany do celów wyścigowych. Pasuje głównie do zawieszenia o odwróconej konstrukcji i zwiększonej ilości oleju.
Konstrukcja jest wyposażona w regulowane mocowanie, które można obracać o 720 stopni – jest dostępne tylko dla kilku modeli samochodów. Produkt nie jest polecany do użytku ulicznego.
W tym zestawie znajdują się 3 pokrętła regulacyjne. Jedno służy do regulacji ciśnienia azotu a dwa pozostałe do regulacji wysokiej i niskiej siły tłumienia.
Ustawienia tłumienia kompresji i odbicia można regulować osobno przez wyżej wymienione pokrętła regulacyjne. Dostępnych jest aż 11664 kombinacji ustawień dla właściwego dopasowania.
Istotną zaletą tego systemu jest powiększona ilość oleju i azotu, co pozytywnie wpływa na stabilność działania amortyzatorów przy dużej częstotliwości uderzeń i zapobiega osiąganiu zbyt wysokich temperatur przy intensywnej i długotrwałej eksploatacji. Azot w kolumnie pod wysokim ciśnieniem zapobiega pienieniu się oleju w trakcie tłumienia przy dużych prędkościach co pozwala utrzymać stabilne osiągi amortyzatora.
Zawieszenie Racing Pro jest używany głownie na torze, w rajdach asfaltowych oraz rywalizacji drift i drag. Ze względu na specjalną konstrukcję zaworu olejowego, podczas przejeżdżania przez wyboje olej przepływa przez kanał o małej średnicy czemu towarzyszą charakterystyczne dźwięki – to normalne. Zestaw został stworzony do wyścigów torowych i poradzi sobie nawet na mocno nierównych nawierzchniach.
Zestaw K-Sport Racing Pro jest produkowany wyłącznie dla K-Sport VIP pod indywidualne wymagania klienta.
Wszystkie nasze zestawy zawieszeń gwintowanych ze zbiornikiem azotu są przetestowane na hamowni.
Racing Pro został stworzony specjalnie do użytku osobistego, więc zarówno przednie, jak i tylne kolumny są dostosowane pod Twoje wymagania.

Nasza oferta obejmuje też zestawy do kasacji błędów sygnałów elektronicznych systemów regulacji amortyzatorów (za dodatkową opłatą)
– Pozwala zapobiec wszelkim komunikatom o błędach na desce rozdzielczej po zmianie zawieszenia
– Może być również stosowany oddzielnie do zawieszenia innej marki oraz oryginalnego wyposażenia.
– Zapobiega też przed wykrywaniem przez ECU komunikatów o błędach.

Każda aplikacja, której nie ma w naszej aplikacji, może zostać dostosowana do wymagań klienta.
Wszystkie aplikacje wymienione na naszej stronie internetowej dotyczą modelu 2WD, chyba że podamy 4WD.
„Rok modelowy” zdefiniowany dla każdej aplikacji na naszej stronie internetowej może być inny niż w każdym kraju; dlatego prosimy o potwierdzenie „lat produkcji” u nas, jeśli nie możesz się upewnić.

Szukasz zawieszenia do swojego auta?

Użyj naszego formularza w celu kontaktu!

    Preferowane forma kontaktu