Rally gravel & snow / Zawieszenia gwintowane K-SPORT

RALLY GRAVEL & SNOW

Zestaw zawieszenia gwintowanego

Zawieszenia gwintowane K-Sport Rally gravel & snow

Cechy kluczowe

Zaprojektowane tak, aby pasowały do konstrukcji McPhersona i tzw. odwróconej kolumny jednorurowej. Obudowa wkładu o średnicy φ55 mm zapewnia dużą odporność na uderzenia zewnętrzne (kamienie, piasek, woda) oraz wytrzymałość na ekstremalnie trudne warunki pracy, które są cechą przejazdów na luźnych, wyboistych nawierzchniach. Dolne mocowania są wykonane z wysoko wytrzymałej stali dla zwiększenia bezpieczeństwa i trwałości. Dostępne 36 stopni amortyzacji, aby spełnić wszystkie wymagania kierowców.

Wibracje spowodowane nierówną, wyboistą nawierzchnię eliminowane są przez połącznie konstrukcji cylindra o średnicy φ45 z kolumną φ55 oraz specjalnie opracowanym gumowym mocowaniom górnym. Jest w stanie amortyzować agresywną reakcję wywołaną licznymi uderzeniami. To specjalna konstrukcja do rajdów szutrowych i śniegowych, która gwarantuje stabilną, przewidywalna pracę zawieszenia.

Agresywne odbicie powodowane przez nierówności nawierzchni zostało wyeliminowane dzięki wydłużonej konstrukcji cylindra, którego długość wynosi 150mm-170mm, a sprężyny 250mm-300mm.

Funkcja regulacji wysokości zawieszenia zapobiega zbyt mocnemu ściskaniu sprężyn w gnieździe i z tym związanych niepożądanych dźwięków. System także nie pozwala na zbyt wysokie podniesienie auta a wówczas brak właściwego osadzenia sprężyny co w efekcie skutkuje uszkodzeniem kolumny amortyzatora a także innych elementów zawieszenia czy nadwozia.

Zestaw daje możliwość regulacji w zakresie ± 30 mm w stosunku do ustawień fabrycznych auta.

Zalecany jest wybór gumowego typu mocowania górnego co pozwoli zapobiec powstaniu uszkodzeń pojazdu i poprawi stabilność zachowania auta na nierównościach.

Ten zestaw nie nadaje się do codziennego użytku ulicznego oraz rajdów asfaltowych.

W przypadku niektórych, niestandardowych zestawów szutrowo-śnieżnych, nasza firma ma prawo zdecydować o zastosowaniu wersji odwróconej.

Jesteśmy dumni, że należymy do ekskluzywnej grupy pięciu producentów, którzy jako jedyni oferują zestawy gwintowane typu Rally Snow & Rally Gravel przy czym nasza konkurencja jest droższa o 200% ~ 600% a żaden z zestawów, ze względu na jego charakter nie jest objęty gwarancją.

Nasza oferta obejmuje też zestawy do kasacji błędów sygnałów elektronicznych systemów regulacji amortyzatorów (za dodatkową opłatą) - Pozwala zapobiec wszelkim komunikatom o błędach na desce rozdzielczej po zmianie zawieszenia - Może być również stosowany oddzielnie do zawieszenia innej marki oraz oryginalnego wyposażenia. - Zapobiega też przed wykrywaniem przez ECU komunikatów o błędach.

Każda aplikacja, której nie ma w naszym rozwiązaniu, może zostać dostosowana do wymagań klienta.

Wszystkie aplikacje wymienione na naszej stronie internetowej dotyczą modelu 2WD, chyba że w opisie pojawi się oznaczenie 4WD. „Rok modelowy” zdefiniowany dla każdej aplikacji na naszej stronie internetowej może być inny niż w każdym kraju; dlatego prosimy o potwierdzenie „lat produkcji” u nas.

Zawieszenia gwintowane K-SPORT Street
Zawieszenia gwintowane K-SPORT Street

Górne mocowanie typ „R” gumowe

z utwardzanej gumy jest w stanie zmniejszyć hałas, wydłużyć żywotność górnego mocowania jednocześnie poprawić komfort jazdy nawet o 10%.

Cechy kluczowe
mocowania górnego PILLOWBALL TOP MOUNT K-SPORTRACING

Zastosowanie górnego mocowania typu „Pillowball”’ jest niezbędne dla podniesienia wydajności systemu zawieszenia. Płyta mocująca z przegubem kulistym pozwala znacznie ograniczyć odchylenia połączeń między zawieszeniem a nadwoziem – usztywniając te punkty łączeń, kierowca zyskuje lepsze czucie pojazdu i precyzję sterowania. Możliwość szybkiej i łatwej regulacji ustawienia zawieszenia jest kluczową częścią przygotowania pojazdu wyścigowego, a jeśli poważnie myślisz o podniesieniu osiągów, te wysokiej jakości stalowe i aluminiowe mocowania K-SPORTRACING z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zaawansowane mocowanie z wysokiej jakości łożyskiem typu pillowball wspomagają reakcję układu kierowniczego i są znacznie trwalsze niż mocowanie gumowe czy plastikowe wyposażenia OEM.
UWAGA: Wszystkie zawieszenia z podwójnymi wahaczami i górnym mocowaniem typu PILLOWBALL nie posiadają regulacji pochylenia.

Szukasz zawieszenia do swojego auta?

Użyj naszego formularza w celu kontaktu!

    BEZPŁATNA KONSULTACJA TECHNICZNA LUB OFERTA    Preferowane forma kontaktu

    sprawdź też...

    Potrzebujesz wsparcia? Odbierz bezpłatną konsultację WYŚLIJ ZGŁOSZENIE