STYLAUTO TUNING BOUTIQUE
POZNAJ NAS

Idziemy z duchem czasu

Nieprzerwanie od wielu lat śledzimy nowinki ze świata motoryzacji. Bierzemy na warsztat nowatorskie rozwiązania i te które przejdą ‘’wewnętrzne testy’’, wprowadzamy do oferty.

Lubimy niestandardowe projekty

Mieliśmy okazję przyczynić się do budowy trójkołowego pojazdu elektrycznego AKO https://ako.tech (autor zakupił u nas zestaw hamulcowy K-Sport).

Godnie prezentujemy najlepsze marki

Zdobyliśmy zaufanie renomowanych producentów z najwyższej półki. Współpracujemy z przedstawicielami Mercedesa i największego dystrybutora samochodów MB w Niemczech - Lorinser SporTservice.

Zasmakuj ekstremalnych osiągów

Dla chętnych organizujemy wyjazdy szkoleniowe na tor. W końcu łączy nas miłość do motoryzacji!

25 lat na rynku

Przez te 25 lat zmieniło się praktycznie wszystko - technologia, oblicze firmy i oczywiście poziom naszej wiedzy. Nie zmienił się tylko skład naszego zespołu. I właśnie z tego jesteśmy najbardziej dumni.

SERWIS LAMBROGHINI

Doradztwo na najwyższym poziomie

Sekret sukcesu naszej firmy tkwi w profesjonalnym doradztwie.
Doskonała znajomość bogatej oferty i ogromna wiedza techniczna tworzą połączenie wręcz idealne.

Mamy nosa do producentów

Wiemy, kto gwarantuje doskonały produkt w wysoko specjalistycznym asortymencie. Nie skupiamy sie wyłącznie na aspektach wizualnych i poprawianiu osiągów. Na pierwszym miejscu zawsze jest BEZPIECZEŃSTWO.

Poczuj jakość segmentu PREMIUM

Znajdziesz nas w samym sercu Wrocławia. Przy dobrej muzyce i aromatycznej kawie chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Odwiedź nas ze swoim pupilem

Kochamy zwierzaki! Angażujemy się w akcje charytatywne wspierające fundacje oraz schroniska. Nasz Olo uczestniczy we wszystkich wyjazdach i imprezach firmowych

WSPÓŁPRACUJEMY Z MARKAMI

KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW

Potrzebujesz wsparcia? Odbierz bezpłatną konsultację WYŚLIJ ZGŁOSZENIE