MAD0129-min-scaled-1
111-min_1600
DSC3137-min
1-min-scaled-1
FMS-07-6
333-min-scaled-1_1600

FELGI FONDMETAL

Fondmetal to włoski producent felg, którego tradycja sięga początku lat 70, a pierwotny rodzinny biznes, związany ze stopami metali powstał już w 1908 roku. Istotnym dla marki momentem, było pojawienie się w Formule 1, oraz wystawienie własnego teamu – Minardi.

Dziś marka obecna jest na rynku całego świata, gdzie w trakcie swojej długoletniej działalności była dostawcą wyposażenia fabrycznego swoich produktów dla takich marek jak AMG, Lamborghini, Lotus, Porsche oraz Toyota. Fondmetal od lat jest jednym z najlepszych producentów felg ze stopów metali lekkich.

Kolekcja kutych felg Fondmetal to linia SIGNATURE – najbardziej ekskluzywna w ofercie tego włoskiego producenta. Felgi te są niepowtarzalne z uwagi na ich wzornictwo, które nie tylko podkreśla linię modeli samochodów, dla których zostały stworzone, ale również poprawiają ich i tak doskonałe osiągi, gwarantując wyjątkowo niską wagę, wytrzymałość oraz doskonałą aerodynamikę. Serię „SIGNATURE” stanowią cztery modele felg dla marki Bentley, Lamborghini oraz Ferrari. Fondmetal w swoich projektach uosabia najlepsze trendy wysublimowanego włoskiego designu i luksusu tworząc wyjątkową wartość dla samochodu i jego właściciela.

KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW

background

BLUSTER

NOWOŚĆ Off-Road
Felgi_fondmetal

SIGNATURE

Felgi_fondmetal

9PERFORMANCE

felgi_fondmetal

SUPERTUNING

felgi_fondmetal

INSPIRED

felgi_fondmetal_audi

STYLE IN MOTION

Włoska marka z tradycjami sięgającymi 1908 roku. Pedantyzm i dążenie do doskonałości, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym zadecydowały, że firma jest jednym ze światowych liderów produkujących felgi z lekkich stopów. Realizowane projekty nakierowane są na uzyskanie maksymalnej wagi oraz doskonałej aerodynamiki przy najwyższych prędkościach. Fondmetal zdobył uznanie na torach wyścigowych na całym świecie, gdzie rozgrywały się najważniejsze wydarzenia związane z motosportem – niezawodność i szybkość stają się tam priorytetem.

Zainteresował Cię ten produkt?

Użyj naszego formularza w celu kontaktu!

    BEZPŁATNA KONSULTACJA TECHNICZNA LUB OFERTA


    Preferowane forma kontaktu

    sprawdź też...

    Potrzebujesz wsparcia? Odbierz bezpłatną konsultację WYŚLIJ ZGŁOSZENIE