SUPERLEKKIE FELGI FONDMETAL

Ekskluzywna oferta skierowana dla nielicznych - Ferrari, Lamborghini i Bentley.

Felgi FONDMETAL

FONDMETAL

Fondmetal to włoski producent felg, którego tradycja sięga początku lat 70, a pierwotny rodzinny biznes, związany ze stopami metali powstał już w 1908 roku. Istotnym dla marki momentem, było pojawienie się w Formule 1, oraz wystawienie własnego teamu – Minardi.

Dziś marka obecna jest na rynku całego świata, gdzie w trakcie swojej długoletniej działalności była dostawcą wyposażenia fabrycznego swoich produktów dla takich marek jak AMG, Lamborghini, Lotus, Porsche oraz Toyota. Fondmetal od lat jest jednym z najlepszych producentów felg ze stopów metali lekkich.

Kolekcja kutych felg Fondmetal to linia SIGNATURE – najbardziej ekskluzywna w ofercie tego włoskiego producenta. Felgi te są niepowtarzalne z uwagi na ich wzornictwo, które nie tylko podkreśla linię modeli samochodów, dla których zostały stworzone, ale również poprawiają ich i tak doskonałe osiągi, gwarantując wyjątkowo niską wagę, wytrzymałość oraz doskonałą aerodynamikę. Serię „SIGNATURE” stanowią cztery modele felg dla marki Bentley, Lamborghini oraz Ferrari. Fondmetal w swoich projektach uosabia najlepsze trendy wysublimowanego włoskiego designu i luksusu tworząc wyjątkową wartość dla samochodu i jego właściciela.

Zainteresował Cię ten produkt?

Użyj naszego formularza w celu kontaktu!

    BEZPŁATNA KONSULTACJA TECHNICZNA LUB OFERTA


    Preferowane forma kontaktu


    sprawdź też...