Uwolnij potencjał swojego auta z pomocą osobistego doradcy.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zostaw dane kontaktowe. Nasz specjalista zadzwoni dopytać o szczegóły, które pozwolą mu przygotować dla Ciebie wyjątkową ofertę.


  Preferowane forma kontaktu

  Piotr Nadratowski - doradca ds sprzedaży

  502 427 662
  piotr.nadratowski@stylauto.pl

  Branża motoryzacyjna nie jest jego pasją - to jego styl życia

  Czy Pan Piotr ma rentgen w oku? - żartują często klienci w salonie. Wybitna zdolność Piotra do wnikliwej analizy potrzeb klienta tworzy nić porozumienia już w pierwszych minutach konsultacji. Piotr potrafi obiektywnie i rzetelnie doradzić, biorąc pod uwagę jednocześnie cele i oczekiwania klienta.

  Każdego dnia śledzi nowinki techniczne i modowe w sektorze motoryzacji, doskonale zna rynek i konkurencję. Wolne chwile spędza na torze, a sezon na BMW GS i BMW R ninty nigdy się u niego nie kończy.

  Adrian Piech - doradca ds sprzedaży

  502 427 663
  a.piech@stylauto.pl

  Rozchwytywany przez klientów doradca ds technicznych

  Nieskończenie cierpliwy, komunikatywny i doskonale przygotowany merytorycznie Adrian w Stylauto jest jednym z najbardziej rozchwytywanych specjalistów.

  ‘’Pan Adrian naprawdę jest SKARBNICĄ WIEDZY TECHNICZNEJ!’’ - często słyszymy od klientów.

  Czym Adrian zajmuje sie na co dzień? Opiekuje się klientem biznesowym i detalicznym. Prowadzi i pilnie nadzoruje cały proces sprzedaży. W zakres jego obowiązków wchodzą również KONSULTACJE POZAZAKUPOWE - odgrywają kluczową rolę w przypadku bardzo specjalistycznych i trudnych produktów. Właśnie dzięki tym konsultacjom nasi klienci zyskują poczucie bezpieczeństwa, że dokonali właściwego wyboru.